Odborná veřejnost

Kariéra

Pracovník v sociálních službách

Hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici pracovníka v sociálních službách na pracoviště v Havířově. Požadujeme pedagogické nebo sociální vzdělání, řidičské oprávnění skupiny B, trestní bezúhonost, empatii, asertivitu, komunikativnost, praxe v oboru výhodou. Nástup od 1.6.2017. Bližší informace poskytne Ing. Jana Carbolová; carbolova@dcctyrlistek.cz, tel: 731126934.


Vychovatel

Hledáme vhodného pracovníka na pracovní pozici vychovatele na pracoviště v Havířově. Požadujeme středoškolské vzdělání pedagogického směru řidičské oprávnění skupiny B, trestní bezúhonost, empatii, asertivitu, flexibilitu, komunikativnost. Praxe v oboru výhodou. Nástup od IHNED. Bližší informace poskytne Ing. Jana Carbolová; carbolova@dcctyrlistek.cz, tel: 731126934.


Sociální pracovník: 

Hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici sociálního pracovníka na oddělení matek na pracoviště v Opavě. Požadujeme vzdělání dle zákona č. 108/2006 sb. , řidičské oprávnění skupiny B, trestní bezúhonost, empatii, asertivitu, komunikativnost, praxe v oboru výhodou. Nástup co nejdříve či dle dohody. Bližší informace poskytne Ing. Jana Carbolová; carbolova@dcctyrlistek.cz, tel: 731126934.

TEVA
OSTROJ a.s.
Městský dopravní podnik OPava
ČSAD Havířov a.s.
Gascontrol
Globus
WELT SERVIS spol. s r.o.
Kuchyňské studio Válek & Kačena
SHARP Ostrava - kopírky, tiskárny
Witzenmann