Odborná veřejnost

Kariéra

Pro pracoviště v Opavě hledáme vhodného kandidáta na pozici mzdové účetní s kumulovanou pracovní náplní

Požadujeme:

  • trestní bezúhonnost,
  • samostatnost,
  • flexibilitu,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru,
  • znalost softwaru Vema a Helios Fenix výhodou,
  • praxe na obdobné pozici min. 5 let,
  • chuť zdokonalovat se ve svém oboru.

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené,
  • práci v zavedené organizaci,
  • dobrý pracovní kolektiv,
  • podnikové stravování.

Náplň práce:

  • zpracování mezd,
  • pořizování prvotních dokladů,
  • fakturace,
  • pokladna,
  • likvidace cestovních příkazů,
  • všeobecné účetnictví.

Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za rodičovskou dovolenou.

Nástup IHNED!!!

Plat podle dosažené praxe a aktuální stupnice platových tarifů, dle nařízení vlády 564/2006 Sb.

Bližší informace k vypsaným pozicím Vám zodpoví Ing. Jana Carbolová, tel. 731 12 69 34.

Své životopisy zasílejte na e-mail: carbolova@dcctyrlistek.cz

Pro naše pracoviště v Havířově hledáme novou posilu do týmu na pozici PSYCHOLOGA!!

Pokud jste komunikativní a asertivní osobnost, rozumíte svému oboru, pak hledáme právě Vás. Nabízíme získání netradičních zkušeností ve zvláštním zdravotnickém zařízení pro děti a rodinu.

Dále nabízíme:

  • práci v dobrém kolektivu,
  • zaměstnanecké benefity,
  • profesní rozvoj v rámci oboru,
  • zázemí stabilní organizace,
  • možnou spoluúčast na kurzu psychologa ve zdravotnictví a přípravu na atestaci klinického psychologa.

Požadujeme:

  • řidičské oprávnění skupiny B,
  • ukončené jednooborové magisterské studium v oboru psychologie
  • akreditovaný kurz psychologa ve zdravotnictví výhodou (vyšším mzdové ohodnocení)
  • praxe v oboru psychologie výhodou,
  • zdravotní způsobilost,
  • chuť dále se vzdělávat v oboru.

  • v rámci své odborné způsobilost provádět specializované činnosti na úseku psychologie,
  • poskytovat psychologické poradenství dětem, rodičům, nezletilým matkám,
  • provádět psychodiagnostiku mentálně a motoricky postižených dětí, atd.

Práce na zkrácený úvazek - 24 hodin týdně.

Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení na neurčito. Po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku.

Plat dle dosažené praxe a aktuální stupnice platových tarifů, dle nařízení vlády 564/2006 Sb.

TEVA
OSTROJ a.s.
Městský dopravní podnik OPava
ČSAD Havířov a.s.
GASCONTROL, společnost s r.o.
Globus
WELT SERVIS spol. s r.o.
Kuchyňské studio Válek & Kačena
SHARP Ostrava - kopírky, tiskárny
Witzenmann