Odborná veřejnost

Kariéra

Pro naše pracoviště v Havířově hledáme novou posilu do týmu na pozici všeobecné sestry

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecná sestra,
  • specializace dětské sestry,
  • praxi v oboru,
  • řidičské oprávnění skupiny B,
  • flexibilitu, adaptabilitu, odolnost vůči stresu,
  • zdravotní způsobilost,
  • trestní bezúhonnost.

Nabízíme:

  • práci v dobrém kolektivu,
  • zaměstnanecké benefity,
  • profesní rozvoj v rámci oboru,
  • zázemí stabilní organizace.

Náplň práce:

  • poskytování ošetřovatelské péče (bez odborného dohledu),
  • provádění specializované ošetřovatelské péče,
  • sledování fyziologických funkcí a projevů ošetřovaných dětí,
  • podávání léků a léčivých přípravků,
  • příprava a provádění denního programu výchovné činnosti dětí, atd.

Práce v nepřetržitým provozu na plný pracovní úvazek.

Nástup od 1. 12. 2017. Jedná se o zástup za mateřskou dovolenou.

Plat dle dosažené praxe a aktuální stupnice platových tarifů, dle nařízení vlády 564/2006 Sb.

Pro pracoviště v Opavě hledáme vhodného kandidáta na pozici všeobecné účetní

Požadujeme:

  • trestní bezúhonnost,
  • samostatnost,
  • flexibilitu,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru,
  • znalost softwaru Helios Fenix výhodou,
  • praxe na obdobné pozici min. 2 roky.

Nabízíme:

  • práci v zavedené organizaci,
  • dobrý pracovní kolektiv,
  • podnikové stravování.

  • pořizování prvotních dokladů,
  • fakturace,
  • pokladna,
  • likvidace cestovních příkazů,
  • všeobecné účetnictví.

Jedná se o zkrácený pracovní úvazek 22 hodin týdně.

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na neurčito.

Nástup od 15.11. 2017

Plat podle dosažené praxe a aktuální stupnice platových tarifů, dle nařízení vlády 564/2006 Sb.

Bližší informace k vypsaným pozicím Vám zodpoví Ing. Jana Carbolová, tel. 731 12 69 34.

Své životopisy zasílejte na e-mail: carbolova@dcctyrlistek.cz

TEVA
OSTROJ a.s.
Městský dopravní podnik OPava
ČSAD Havířov a.s.
GASCONTROL, společnost s r.o.
Globus
WELT SERVIS spol. s r.o.
Kuchyňské studio Válek & Kačena
SHARP Ostrava - kopírky, tiskárny
Witzenmann